Witamy na

BrainyPixel.pl

| Web Design & ApplicationsE-mail: contact@brainypixel.pl |Tel: +48 666 998 847

web design Grafika

Oferta Brainy Pixel nie jest ograniczona do kodowania stron internetowych czy marketingu. Posiadamy także zaufanych i kreatywnych grafików, którzy przygotują dla Ciebie unikalne i miłe dla oka projekty. Proponujemy loga, banery, wizytówki, plakaty, ulotki itd., a także optymalizujemy je do wymagań danych mediów przekazu.

NASZA OFERTA 1. Logo

  Logo jest kluczowym i najprawdopodobniej najistotniejszym elementem biznesu, gdyż przedstawia jego tożsamość. Musi być ono profesjonalnie stworzone, by każdy klient bezbłędnie je kojarzył i łatwo zapamiętywał. Możemy pomóc w stworzeniu logo lub jego przekształceniu, co pozwoli na tworzenie marki, zapewniając sukces.

  1. Zleć teraz
 2. Wizytówki

  Projekty naszych wizytówek posiadają ogromną różnorodność zarówno styli czy materiałów druku. Możemy zaproponować profesjonalne, poważne wizytówki dla korporacji, jak również nieco bardziej frywolne, czasem zabawne, kolorowe dla specyficznych gałęzi biznesu. Zawsze upewniamy się, by wizytówka była jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna,przygotowana według indywidualnych potrzeb, a nie szablonu.

  2. Zleć teraz
 3. Papier firmowy

  Papier firmowy jest częścią tożsamości przedsiębiorstwa, przygotowany przez doświadczonego grafika może być bardzo cennym źródłem zaufania klienta, który od razu zauważy profesjonalizm kontrahenta.

  3. Zleć teraz
 4. Nazwa/Slogan

  Możemy pomóc w stworzeniu rozpoznawalnej, łatwej do zapamiętania i unikalnej nazwy, a także dodatkowo proponujemy usługę wymyślenia sloganu dotyczącego Państwa firmy. Przedstawimy szeroki wybór pomysłów, byś to Ty zdecydował, który Ci najbardziej odpowiada i w pełni satysfakcjonuje.

  4. Zleć teraz
 5. Banery internetowe

  Banery (lub inne formy odsłonowe) są najpopularniejszym sposobem reklamy w Internecie, a my jesteśmy w stanie zaprojektować go w każdym rozmiarze i kształcie (dopasowanym do konkretnego miejsca na stronie). Jest to bardzo użyteczny sposób promocji produktu lub usługi.

  5. Zleć teraz
 6. Flyers

  Flyer to kolejny popularny sposób na kampanię reklamową w sieci. Również nasi graficy są w stanie go przygotować.

  6. Zleć teraz
 7. Ulotki/Broszury

  Jeżeli potrzebujecie Państwo przedstawić swój produkt lub usługę w formie drukowanej, proponujemy zaprojektowanie broszur lub ulotek.

  7. Zleć teraz
 8. Plakaty

  Jesteśmy w stanie zapewnić projekty plakatów w dowolnym rozmiarze. Jest to sprawdzona i użyteczna metoda promocji w publicznych miejscach.

  8. Zleć teraz
 9. Newsletter

  Newsletter jest najbardziej skutecznym sposobem dotarcia do klienta przez Internet. Wyróżnia się najlepszym współczynnikiem zainteresowania produktem w stosunku do wysłanych listów. Nasze projekty są nie tylko profesjonalne, ale przyciągające uwagę i zachęcające do zapoznania się ze szczegółami oferty.

  9. Zleć teraz
 10. Reklama Outdoor

  Współpracujemy ze specjalistami, którzy przygotują dla Państwa banery dużych rozmiarów w najwyższej jakości, przygotowane do przekazania ważnych informacji.

  10. Zleć teraz
© 2011 Brainy Pixel Strona Główna | Portfolio | Oferta | Jak działamy | Kontakt