Witamy na

BrainyPixel.pl

| Web Design & ApplicationsE-mail: contact@brainypixel.pl |Tel: +48 666 998 847

Jak działamy


1. Zbieranie podstawowych informacji.

Powiedz nam dokładnie, czego potrzebujesz! Zbierzemy wszystkie szczegóły niezbędne do upewnienia się, że dokładnie rozumiemy Twoje wymagania.

Jaki jest podstawowy cel strony?
Kto jest Twoim głównym klientem?
Na kiedy praca ma być wykonana?

2. Kontaktujemy się z Tobą!

Kontaktujemy się z tobą w celu przedstawienia naszej propozycji a także przekazania pomysłów, jakie mamy względem Twojej strony. Na tym etapie jesteś także informowany o pełnej cenie oraz o wszelkich innych szczegółach.

3. Jeśli odpowiadają Ci warunki naszej oferty

Jeśli odpowiadają Ci warunki naszej oferty, wszystko czego potrzebujesz to podpisać umowę, którą prześlemy Ci pocztą elektroniczną.

4. Kreatywny proces się rozpoczyna!

W ciągu krótkiego czasu dostarczamy Ci nasze pierwsze szkice. Wspólnie konsultujemy co Ci się podoba a co należy zmienić. W tym momencie rozpoczynamy prace nad Twoją stroną i nie kończymy do momentu, aż będziesz w pełni usatysfakcjonowany.

5. Kolejny krok to płatność.

Wymagamy, aby płatność została dokonana w ciągu dwóch dni roboczych. Kiedy tyko zostanie ona potwierdzona, wysyłamy ci wszystkie pliki, grafiki oraz kod strony. Nasze opcje płatności są bardzo elastyczne i oferujemy alternatywne ich metody, jeżeli tylko tego potrzebujesz.

6. Jeśli wykonaliśmy już dla Ciebie projekt

Jeśli już wykonaliśmy dla Ciebie projekt, umieszczamy go na wybranym przez Ciebie serwerze i dokładnie instruujemy Cię, jak korzystać ze wszystkich dostarczonych funkcji. Ponadto pozostajemy z Tobą w kontakcie po ukończeniu projektu aby upewnić się, że wszystko działa tak, jak powinno.

© 2011 Brainy Pixel Strona Główna | Portfolio | Oferta | Jak działamy | Kontakt