Witamy na

BrainyPixel.pl

| Web Design & ApplicationsE-mail: contact@brainypixel.pl |Tel: +48 666 998 847

web design Marketing internetowy

Dziś marketing internetowy jest najprostszym, najefektywniejszym i najtańszym sposobem reklamy. Bardzo wygodna jest możliwość dokładnego określenia, do jakiego klienta chcesz dotrzeć ze swoją ofertą.

Dzięki naszemu doświadczeniu możemy pomóc Ci skutecznie zaplanować od najprostszych działań, takich jak założenie kont na serwisach społecznościowych aż po złożone kampanie marketingowe, w skład których wchodzą wszystkie prezentowane poniżej metody.


NASZA OFERTA 1. Specjalnie dopasowana Kampania Marketingowa

  Wierzymy, że klucz do sukcesu to pełne zrozumienie Twoich potrzeb i dostarczenie rozwiązań, które w pełni satysfakcjonują. Powiedz nam dokładnie, czego potrzebujesz a my jak najszybciej odpowiemy Ci ze specjalnie przygotowaną ofertą.

  1. Zleć teraz
 2. Pozycjonowanie (SEO - Search Engine Optimisation)

  Pozycjonowanie ma na celu podniesienie rankingu Twojej strony w wyszukiwarkach, czyli umieszczenie jak najbliżej początku wyników. Istnieje mnóstwo działań pomagających to osiągnąć, które z chęcią wykonamy dla Ciebie.

  Dlaczego tego potrzebuje? - Pozycjonowanie ma sprawić, że ktokolwiek wpisze w wyszukiwarce nazwę twojej firmy lub frazy powiązane z jej działalnością odnajdzie Twoją stronę na początku listy, a nie na szarym końcu, gdzie nikt nigdy nie dociera. Pozycjonowanie samo w sobie jest bardzo istotnym narzędziem marketingowym i może być istotnym sposobem na dotarcie do klienta.

  2. Zleć teraz
 3. Reklamy Google AdWords/Facebook Ads

  Google AdWords - To jeden z najprostszych i najtańszych sposobów na reklamę w internecie. Możesz ściśle ustalić budżet przeznaczony na kampanię, płacisz za efekty - za określoną ilość użytkowników, jaka wejdzie na Twoją stronę.

  Facebook Ads - To nowy sposób na reklamę, jednak stale zyskujący na popularności. Tutaj również płacisz za poszczególnego użytkownika wchodzącego na Twoją stronę. Dodatkową korzyścią jest możliwość bardzo ścisłego dobrania grupy docelowej.

  3. Zleć teraz
 4. Social Media

  Media społecznościowe pozwalają twojej firmie dotrzeć do dokładnie tej grupy klientów, która jest zainteresowana Twoim produktem. Odpowiednio zaplanowana strategia może rozwinąc Twój biznes w sposób, na jaki nie pozwala żadna inna konwencjonalna metoda.

  Możemy stworzyć i zarządzać wszystkimi Twoimi stronami społecznościowymi. Pracujemy z (aczkolwiek nie jesteśmy do nich ograniczeni): Facebook'iem, Twitter'em, YouTube oraz Flickr.

  4. Zleć teraz
© 2011 Brainy Pixel Strona Główna | Portfolio | Oferta | Jak działamy | Kontakt