Witamy na

BrainyPixel.pl

| Web Design & ApplicationsE-mail: contact@brainypixel.pl |Tel: +48 666 998 847

web design Mobile

Internet zmienia się w szybkim tempie. Z raportu AIB Polska 2010 możemy dowiedzieć się, że w 2012 roku wyprodukowanych zostanie więcej smartfonów niż laptopów. Posiadanie strony internetowej może nie być wystarczającym atutem, by osiągnąć sukces w Internecie. Urządzenia mobilne są coraz bardziej popularne. Udział smartfonów osiągnął w Polsce w 2011 roku ponad 30% wszystkich telefonów. Pozwalają one nie tylko na surfowanie po sieci, ale także na pomoc w obsłudze biznesu. Jesteśmy w stanie przygotować aplikację na urządzenia mobilne lub zaawansowane rozwiązania sieciowe, wspomagające Państwa działalność na systemy: Android, Blackberry, iOS (iPhone) a także przystosować witryny do oglądania na tychże urządzeniach.


NASZA OFERTA 1. Strony na urządzenia mobilne

  Strona taka pozwala na dotarcie do większej ilości użytkowników, a także wzbudzi świadomość profesjonalizmu Państwa firmy. Umożliwi łatwiejszy i prostszy dostęp niż zwykła strona, która często jest nieczytelna na smartfonie.

  1. Zleć teraz
 2. Aplikacje mobilne

  Indywidualnie tworzone aplikacje na urządzenia mobilne to wspaniały sposób dotarcia do użytkowników z Państwa produktem lub marką. Umożliwia także na lepsze zarządzanie firmą itd. (w zależności od potrzeby)

  2. Zleć teraz
 3. Aplikacja na Facebook'a

  Nasze kreatywne rozwiązania na platformę Facebook'a mogą pomóc w dotarciu do szerokiego grona ludzi. Aplikacje zwiększają ilość fanów na fanpage'ach, a także w podświadomy sposób przywiązują ludzi do marki poprzez interakcję, która zapewnia w długim okresie czasu efekt marketingu szeptanego, prowadzącego do sukcesu i rozwoju firmy.

  3. Zleć teraz
© 2011 Brainy Pixel Strona Główna | Portfolio | Oferta | Jak działamy | Kontakt