Witamy na

BrainyPixel.pl

| Web Design & ApplicationsE-mail: contact@brainypixel.pl |Tel: +48 666 998 847

OFERTA


Naciśnij "szczegóły" aby uzyskać pełen opis naszych usług.


Strony WWW

Brainy Bixel projektuje i buduje inteligentne strony internetowe. Nasz znakomicie wykwalifikowany zespół posiada lata doświadczeń w kreowaniu optymalnie zindywidualizowanych, na wskroś niezwykłych portali.


Szczegóły

Branding

Branding jest kluczowym elementem budowania wizerunku Twojej firmy, pokazuje on ludziom jej wartość, reputację oraz lojalność klientów.
Szczegóły

Mobile

Dziś internet jest odbierany za pomocą smartfonów prawie w tak dużym stopniu, jak standardową metodą. Jeżeli chcesz podążać z nurtem i nie dać się wyprzedzić konkurencji musisz zadbać i o ten segment.


Szczegóły

Consulting

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w sektorze e-biznesu możemy zapewnić Ci szereg usług konsultacyjnych i porad, kiedykolwiek zechcesz rozpocząć nowy projekt lub uważasz, że Twój biznes w Internecie nie działa tak, jak chciałbyś by działał.


Szczegóły

Grafika

Nasz zespół grafików nieustannie znajduje pomysły i opracowuje projekty, które w pełni usatysfakcjonują wymagających klientów. Wynajdujemy kreatywne i unikalne rozwiązania, a także pilnujemy, aby wyniki naszej pracy były na najwyższym poziomie.


Szczegóły

Marketing
internetowy

Posiadanie dobrej strony internetowej to czasami niewystarczający czynnik do sukcesu w Internecie - może ona nie generować wystarczającego ruchu (unikalnych użytkowników lub odwiedzin).Nasze usługi zawierające pozycjonowanie, Google Adwords, Newsletter'y czy reklamy odsłonowe pomogą Twojej firmie dostać się na internetowy szczyt.

Szczegóły

© 2011 Brainy Pixel Strona Główna/font> | Portfolio | Oferta | Jak działamy | Kontakt